Skočit na obsah ↓Servis

Servis je prováděn formou komplexního servisu výtahů se zaměřením na oblast pravidelné preventivní údržby, odborných prohlídek, odstraňování poruch, záručního a pozáručního servisu na všech druzích osobních i nákladních výtahů.

K rychlému odstraňování poruch a vyproštění cestujícího z výtahu nabízíme svým zákazníkům službu "expres", se zahájením opravy a vyproštěním do 30 minut od nahlášení. Odstraňování ostatních poruch na výtazích provádíme dle smlouvy se zákazníkem, se zahájením opravy 1 - 4 hodin od nahlášení. Naše havarijní služba je v pohotovosti 365 dnů v roce.

Poruchu nebo vyproštění z výtahu nahlásí zákazník na mobilní telefon "havarijní služby", číslo 777 337 810.

Pracovní doba provozovny: pondělí - pátek 6:00 - 15:15.

Všichni servisní pracovníci absolvují pravidelná teoretická a praktická školení s cílem zvyšovat jejich profesní znalosti a prohlubovat jejich kontakt s nejmodernějšími výsledky vývoje výtahů na českém trhu. Každý pracovník firmy je vybaven mobilním telefonem a služebním vozidlem, které je vybaveno kvalitním nářadím se speciálními přípravky a kontrolně měřicí technikou. Při dopravě k zákazníkovi využíváme také ekologické dopravní prostředky, elektromobily Peugeot Partner.


Zápatí stránky

Webdesign Jan Javorek | Validní XHTML 0.1 strict | Nahoru ↑

Člen ČSVT – Českého sdružení pro výtahovou techniku Praha