Skočit na obsah ↓O firmě

Firma Eduard Holánek, servis výtahů Prostějov, byla založena v roce 1991 panem Eduardem Holánkem. Cílem bylo vybudovat servisní středisko pro region Prostějov, kde do té doby působily firmy z Olomouce a Brna.

V roce 1993 jsme v blízkosti centra města Prostějova plně zrekonstruovali vlastní třípodlažní budovu o 650m2 na stávající sídlo provozovny.

Firma je od roku 1996 členem Českého sdružení výtahové techniky Praha.

V roce 2008 byla změněna právní právní forma na společnost s ručením omezeným pod obchodním názvem Eduard Holánek s.r.o.

Hlavním úkolem je poskytnout kvalitní , rychlý a ekonomický komplexní servis výtahů, s nepřetržitým provozem a expresním zahájením opravy nebo vyproštění cestujícího do 30 minut.

V současné době poskytujeme dodávku a montáž nových výtahů, modernizaci stávajících, záruční a pozáruční servis na elektrických i hydraulických výtazích. Smluvně zajišťujeme komplexní servis na přibližně 450 výtazích. Mezi naše klienty patří například Město Prostějov (radnice), ROZVOJ stavební bytové družstvo, Nemocnice Prostějov, vlastníci výtahů v panelových domech a další.

Právní forma

Firma podniká jako společnost s ručením omezeným, vedená v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně v oddílu C, vložce číslo 56929, kde předmětem podnikání je: montáž, opravy, revize a zkoušky vyhrazených zdvihacích zařízení.
IČO: 27756823
DIČ: CZ27756823

Odborná způsobilost

Na základě prověření odborné způsobilosti institutem technické inspekce Praha bylo vydáno oprávnění ev. č. 1158/9/07/ZZ-M,O,R,Z/E-V k montážím, opravám, revizím a zkouškám vyhrazených zdvihacích zařízení, včetně revizí el. zařízení výtahů.

Firma je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009.


Zápatí stránky

Webdesign Jan Javorek | Validní XHTML 0.1 strict | Nahoru ↑

Člen ČSVT – Českého sdružení pro výtahovou techniku Praha